Známe datum vydání My Friend Pedro

7. červen 2019 14:32 / Filip Švácha / Novinky / Diskuze (0)

O šíleně vypadající akci My Name is Pedro jsme se dozvěděli přibližně před rokem a od té doby se už moc těšíme, kdy si tuto ztřeštěnost konečně na vlastní kůži vyzkoušíme. Jak se ale zdá, čekání je téměř u konce, protože vydavatel Devolver Digital pro nás má datum vydání, které je vzdáleno pouhých pár týdnů.

Titul si tak na Nintendu Switch a PC zahrajete 20. června letošního roku. Pokud jste náhodou o My Friend Pedro neslyšeli, nevadí. Prakticky jde o procházení místností plných nepřátel, přičemž vaším úkolem je pochopitelně jejich likvidace. K té využijete prakticky vše, na co v úrovních narazíte. Kromě zbraní ve vašich rukách a nohou tak na protivníky můžete vrhat například víka od popelnic, skateboardy, nebo hlavy ostatní zloduchů.

K tomu si připočtěte celkem rozsáhlé pohybové možnosti, takže salta a různé piruety jsou na denním pořádku a máte tu vcelku zajímavě vypadající koncept. Upřímně, rozstřílet přes obyčejnou pánev místnost plnou gangsterů, vypadá celkem dost dobře. Nechme se tedy překvapit, jak to se hrou nakonec dopadne.

Zdroj: Gameinformer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!