FIFA 20 má oficiální datum vydání

8. červen 2019 07:40 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (3)

O vylepšeních a změnách v letošním ročníku série FIFA jsme informovali už začátkem týdne a vzhledem k pravidelnosti vydávání této oblíbené sportovní série nebylo ani moc těžké odhadnout přibližné datum vydání chystaného dílu. Naše spekulace nyní potvrdil vydavatel EA, který se na twitteru pochlubil oficiálním datem vydáním FIFA 20.

Oznámení přichází v předstihu před akcí EA Play, jejíž živý komentovaný přenos můžete očekávat už dnes večer na našem YouTube kanále. FIFA si pro sebe jako obvykle utrhne nemalou část prezentace svého vydavatele, takže fanoušci virtuálního fotbalu se jistě mají na co těšit. David a Tadeáš odstartují přenos už v 18:15. 

Co se samotného data vydání týče, to letos připadne na 27. září. Stejně jako minulý rok očekáváme hru na PC, PlayStationu 4, Xboxu One, Switchi, ale dostane se pravděpodobně i na majitele konzolí minulé generace, tedy PlayStationu 3 a Xboxu 360.

Zdroj: GameSpot

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922459
Siebenburgen napsal 21. 6. 2019 v 20.39

Pokaždé co si pomalu každý den zapnu FIFU mě vždy totálně NASERE!!
Hraji režim kariéra trenéra a s tím mám dlouhé roky veliké problémy!
Obtížnost totálně nevyvážená. Hraji na světovou třídu a zdá se mi to moc ''lehké''. Tak není potřeba dát o obtížnost výše ale stačí si jen nastavit aby golman soupeře chytal lépe a najednou z toho je naprosto mučící fotbal, kde jsem rád, že střelím alespoň jeden gol, nebo, že ten gol vubec dám!
Prostě je najednou umělá inteligence tak chytrá, že předpovídá snad několik vteřin předem co se chystáte udělat! Naprostý průser! Měli by se vývojáři také jeden rok zaměřit na offline mody a trochu si uvědomit, že si je to potřeba také na pár hodin zahrát a vše pečlivě vyzkoušet!
Kvůli tomu jsem musel kupovat už dva nové gamepady, páč toto člověku nedá aby s nima třískal o zem!

Další co mě naprosto vytáčí jsou rozhodčí, kteří snad už od FIFA 18 měli dělat chyby! Zatím se mi zdá, že je to naprosto naopak! Pískají si jak chtějí, fauly, které ve skutečnosti rozhodčí pískne jsou jim ve hře asi jen pro smích, často si říkám jestli je ten rozhodčí ve hře vůbec normální.

Je sice pěkné, že každým rokem představují nějaké vylepšení ale dle mě to jsou takové, které za nic nestojí a jsou minimální!

Přál bych si jednoho dne aby PES oznámil vše to co má FIFA! Ne, že bych na PES přešel ale aby začali lidi z EA *urva už něco DĚLAT!!!!

Nahlásit nevhodný obsah

20872747
bůh napsal 8. 6. 2019 v 18.47

Na Switch bohužel opět osekaná verze s jiným enginem a chybějícími novými módy.

Nahlásit nevhodný obsah