Jak dlouhý bude nový Wolfenstein

18. červen 2019 13:32 / Marek Selinger / Novinky / Diskuze (4)

Rebootovaný Wolfenstein je tu s námi již od roku 2014, kdy vyšel díl The New Order. Od té doby jsme se dočkali plnohodnotného pokračování s podtitulem The New Colossus a spin-offu The Old Blood. Již za nedlouho na pulty obchodů dorazí na kooperaci zaměřená odbočka Youngblood.

A právě o ní jsme se dozvěděli relativně zajímavé informace týkající se doby, kterou budeme moci ve hře strávit. Výkonný producent Jerk Gustafsson se pro server VentureBeat rozpovídal právě na toto téma, kdy dle něj nám Wolfenstein: Youngblood zabere na jediné dohrání okolo 25 až 30 hodin. Tím je myšleno vyzobání všeho, co hra nabídne, nikoliv dohrání samotného příběhu. Bude se tak jednat o nejdelší titul v sérii (ostatní zabraly dle serveru Howlongtobeat od šesti do jedenácti hodin) i navzdory tomu, že právě díl pojednávající o dcerách Blazkowicze Jess a Soph bojujících v ulicích Paříže strávil ve vývoji nejméně času.

Dle Gustafssona bude celkově nový Wolf daleko méně lineární, naopak nabídne hráči svobodu, co se týče plnění jednotlivých misí. Těšit se můžeme i na vedlejší mise a aktivity. Na druhou stranu se bojíme, aby po vzoru The Old Blood netrvala příběhová linie šest, sedm hodin a zbytek času do oněch 25 hodin nebyl vyplněn generickým a nezajímavým obsahem. Na rozuzlení už nebudeme muset čekat dlouho, dílo týmů MachineGames a Arkane Studios vyjde již 26. července.

Zdroj: VentureBeat

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20875708
Jaroslav Burda napsal 19. 6. 2019 v 06.28

GudMen: vincentdvorak: Díky moc za info!

Nahlásit nevhodný obsah

20921720
vincentdvorak napsal 18. 6. 2019 v 18.01

Jaroslav Burda: GudMen: hra půjde odehrát celá v singleplayeru,a na začátku
hry si vybereme postavu a odehrajeme s ní celou hru,na druhou stranu si hru můžeme odehrát 2x jinak díky výběru postavy ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

20808184
GudMen napsal 18. 6. 2019 v 16.19

Jaroslav Burda: Jo, tu druhou bude mít na starosti AI. Mě by zase zajímalo, jestli mezi nimi budeme moci volně přepínat, nebo si prostě na začátku jednu vybereme a projdeme s ní celou hru.

Nahlásit nevhodný obsah

20875708
Jaroslav Burda napsal 18. 6. 2019 v 15.32

Asi se zeptám jako naprosté jelito, ale… Mám doma ve sběratelkách oba Wolfensteiny, čili Youngblood je pro mě absolutní povinnost. Nicméně mi jaksi až teprve teď došlo (a snad mi to někdo vyvrátí), že jsou-li tam dvě hlavní postavy, bude možná hrát čistě singlově? Jsem naprostým odpůrcem hromadného hraní, byť by to mělo znamenat hrát s jediným člověkem po boku. Ne snad, že bych byl takový introvert, ale mám náročnou práci (a koníčky) a nemůžu si dovolit slibovat nějaké časy, že tehdy a tehdy se sejdeme u PC/konzole a zahrajeme si v koopu. To je u mě prostě nemyslitelné, protože neustále jsem něčím vytížen a na hraní chci potom klid (a to právě především od lidí). Díky moc za info.

Nahlásit nevhodný obsah