Stranger Things pronikly do Fortnite

4. červenec 2019 15:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Jakkoli neuvěřitelný se neutuchající zájem o Fortnite může zdát, nic nenaznačuje tomu, že by se na celé situaci mělo v nejbližší době cokoli změnit. V nejnovějším updatu, který si pro nás vývojáři z Epic Games připravili, přichází prvky pocházející z populárního sci-fi seriálu Stranger Things.

Po nedávné možnosti chopit se Thanose z posledních Avengers nebo šance skoncovat se svými protivníky v podobě Johna Wicka, se nyní budeme muset vypořádat s tajemnými portály z univerza Stranger Things. Portály budou plnit roli klasických teleportů, jak je známe z ostatních her. Po průchodu se tedy objevíte u jiného náhodného portálu. Přesněji se bude jednat o lokalitu nákupního střediska. Nemusíte tedy mít obavy, že by vás potkal stejný osud jako postavy daného seriálu, kdy byste se ocitli ve zcela odlišné dimenzi.

Zda však zůstane pouze u prapodivných portálů, či se dočkáme i dalších odkazů na Stranger Things, jehož třetí série právě zaznamenala premiéru, zatím nevíme. Ale jak jsme již zažili v minulosti, vývojáři se např. ke zmíněným Avengers vraceli opakovaně a vždy s novou dávkou obsahu. Pokud se tedy řadíte mezi fanoušky tohoto seriálového fenoménu a zároveň vás láká žánr battle royal, představuje nynější chvíle ideální možnost naskočit na zdánlivě nezastavitelný vlak zvaný Fortnite.

Zdroj: IGN

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 6. 7. 2019 v 08.22

No jo Counter-Strike dnešních dětí . Asi tu oblibu a popkulturní mišmaš kolem věcí jako je obyčejný portál nechápu ale OK . Ještě že mne nikdo nenutí tohle hrát .

Nahlásit nevhodný obsah