Nový Fire Emblem je možná nejdelším v sérii

8. červenec 2019 11:45 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

Vlastníci Switche se zálibou ve východních JRPG si jsou pravděpodobně dobře vědomi, že již tento měsíc se dočkáme dalšího pokračování známé série Fire Emblem. Tento nejčerstvější přírůstek s poddtitulem Three Houses má být vůbec tím nejrozsáhlejším dílem, který série Fire Emblem dosud zaznamenala.

Již z informací, o které se autoři v únorovém Directu podělili, vyplývalo, že bude čistě na hráčově volbě, kterého zástupce z přítomných tří studijních kolejí se chopí. Každá ze tří kolejí má podle posledních zpráv nabízet více jak 80 hodin hratelnosti. Sečteno a podtrženo, díváme se na více jak 200 hodin potenciální zábavy pro všechny milovníky žánru JRPG. A jestliže si říkáte, že jednotlivé průchody se od sebe pravděpodobně nebudou příliš lišit, tak jste na omylu.

Příběh má obsahovat množství kritických rozhodnutí, která spolu se zmíněnou volbou koleje vyústí v odlišné konce. I samotná hratelnost se bude proměňovat v závislosti na vaší počáteční volbě. V rámci tahových soubojů se tak chopíte diametrálně odlišného arsenálu zbraní. Preferujete luky pro kolej Golden Deer,magii a sekyry pro Black Eagle, či snad bojové styly soustředěné na využití kopí pro Blue Lions? Volba je čistě na vás a učinit ji, v případě že se počítáte mezi vlastníky konzole Nintendo Switch, budete moci již 26. července.

Zdroj: GamesRadar+

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 8. 7. 2019 v 15.17

Ještě větší než kompletní Fire Emblem Fates? No nazdar. Tak snad to nebude ten případ, kdy méně je někdy více.
Těším se.

Nahlásit nevhodný obsah

20873172
HonZyczech napsal 8. 7. 2019 v 11.48

Teším se. Jako první průchod vidím Black Eagle.

Nahlásit nevhodný obsah