Vychází bezplatné DLC pro The Messenger

13. červenec 2019 16:07 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (0)

Akční retro plošinovka The Messenger, inspirovaná především hrami série Ninja Gaiden z éry NES, se objevila na PC a Switchi už minulý rok. Úspěch hry motivoval studio Sabotage k portu pro PlayStation 4, který vyšel letos v březnu, ale ani potom vývojáři nezaháleli. A výsledek jejich práce můžeme zdarma vyzkoušet už nyní.

The Messenger totiž dostává bezplatné DLC s názvem Picnic Panic. Rozšíření je dostupné na všech třech platformách a je přístupné po dokončení hry, případně z rozehraného režimu New Game +. Veškerý nový obsah se odehrává v alternativní časové linii a zavede hráče na tropický ostrov za účelem záchrany roztomilých příšerek Phobekins, kteří mu pomohou v boji proti démonu jménem Barma’thazël. 

Obsahem Picnic Panic jsou tři úrovně, ve kterých narazíme na staré známé, ale i zcela nové nepřátele. Samozřejmostí jsou nápadité souboje s bossy, o nové skladby obohacený energický hudební doprovod i přechod mezi osmibitovým a šestnáctibitovým grafickým kabátkem, jako tomu bylo v původní hře.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!