Zaregistrujte se do bety Minecraft Earth

13. červenec 2019 17:06 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (3)

Minecraft, jedna z nejoblíbenějších videoher všech dob, expanduje do vod augmentované reality. Novinka pro mobilní zařízení s názvem Minecraft Earth by se měla objevit na telefonech s iOS a Androidem ještě letos, ale před vydáním plné verze se bude ještě testovat v otevřené betě, do které se nyní můžete přihlásit i vy.

Registraci je možné provést přes následující odkaz, kde kromě možnosti být mezi prvními hráči Minecraft Earth dostanete ještě exkluzivní skin pro vaši postavu. Nutností pro spuštění hry bude Microsoft či Xbox Live účet a zařízení s Androidem Nougat nebo iOS 10, případně vyššími verzemi. Konkrétní datum startu betaverze bohužel neznáme.

V Minecraft Earth bude svět kolem nás vytvořený ve známých kostkách. Nejprve bude potřeba posbírat co největší počet bloků, zvířat, truhel a dalších různě vzácných předmětů. Za jejich objevování budeme získávat zkušenosti, které budou zvyšovat úroveň každého hráče. Až budeme mít dostatek zdrojů, přijde čas na stavění.

K tomu poslouží jakýkoli rovný povrch, na který umístíme předem připravenou část krajiny, odemknutou za dříve získané zkušenosti. Tu budeme později upravovat za použití posbíraných materiálů a přizvaných přátel. Dokončenou miniaturu našeho díla pak umístíme do reálného světa a pomocí rozšířené reality si budeme moci stavbu prohlížet a procházet se v ní.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880283
Twice napsal 14. 7. 2019 v 11.50

JabJab21: Tak pokud někdo bude griefovat, tak konečně pozná jak vypadá když začně oběť griefovat i jeho samotného. win-win

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 14. 7. 2019 v 00.16

No hlavne se nasili zase presune z her do reality. To budou facky a pesti litat az bude nekdo venku s nekym tohle hrat a ten nekdo bude griefovat.

Jinak se mi ale ten napad obecne libi, mozna se zaregistruju do ty bety.

Editováno: 14. 07. 2019 v 00.16

Nahlásit nevhodný obsah

1436166
black.k napsal 13. 7. 2019 v 20.18

Tak kdo se tesi na ty MILIONY POHLAVNICH UDU co budou vsude postaveny ?

Nahlásit nevhodný obsah