Wargroove konečně vyjde i na PS4

20. červenec 2019 17:29 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Taktická tahovka Wargroove od studia Chucklefish se konečně objeví i na PlayStationu. Stane se tak skoro půl roku od původního vydání na PC, Xboxu One a Switchi. Dobrou zprávou pro všechny fanoušky je, že od oznámení nebude potřeba na port příliš dlouho čekat – vyjde totiž už v úterý 23. července.

Za úpravou hry pro PlayStation 4 stojí studio Blitworks, které vytvořilo i verzi pro Xbox One. Wargroove pro PS4 se nebude od ostatních platforem nijak zásadně odlišovat, jediným nedostatkem je nepřítomnost cross-plarform hraní při online zápasech. Hráči si tak budou muset vystačit s omezenou základnou fanoušků, což by ovšem vzhledem k popularitě hry neměl být problém.

Zajímavostí je, že i přesto, že si s majiteli ostatních konzolích na PlayStationu nezahrajete, si budete moci stahovat jimi vytvořené  mapy v herním katalogu. O obsah nad rámec poměrně dlouhé kampaně byste tedy neměli mít nouzi. Pro další informace o hře můžete zamířit třeba k naší recenzi či přiloženému traileru.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
1074576
Xspy napsal 21. 7. 2019 v 11.26

Vždycky jsem měl rád tahovky ,ale raději staré Generály a Battle Isle než tuhle zbytečně infantilní hru a že na PlayStation v podstatě není z čeho vybírat :/

Editováno: 21. 07. 2019 v 11.27

Nahlásit nevhodný obsah