Sledujte launch trailer k Youngblood

25. červenec 2019 14:00 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (1)

Již dnes se dvojčata Yess a Soph vydají zachránit svého tatínka, slavného odbojáře Williama Blazkowicze. Záchranná operace by se eventuelně mohla podařit. Po vzoru svého otce si totiž dokážou poradit s početní převahou nepřátel, talent na zabíjení se v této rodině zkrátka nezapře. Na setkání s otcem láká i čerstvý launch trailer.

V něm Blazkowicz ke svým dcerám promlouvá. Svět popisuje jako temný les plný monster, která se nebudou zdráhat zaútočit. Yess a Soph by však neměly mít problém. Blazkowicz totiž vidí své holky jako vlky, jimž tento les patří. Trailer podtrhuje stylizace typická pro osmdesátá léta.

Youngblood láká především na možnost projít celou hrou s dalším hráčem. S tím se pojí důraz na nelineární přístup. Hráči si kupříkladu mohou zvolit, v jaké pořadí splní dostupné mise, což se následně projeví ve vyznění příběhu. Na designu jednotlivých úrovní navíc vývojáři z MachineGames spolupracovali s Arkane Studios, autory Dishonored. I jejich rukopis by ve hře měl být patrný.

Na své si nicméně přijdou i solitéři. Jim bude hlídat záda počítačem řízený parťák. Přestože je Youngblood oproti předchozím dílům série výrazně levnější, měl by nabídnout větší porci zábavy. Výkonný producent Jerk Gustafsson se totiž nechal slyšet, že dokončení hry se vším všudy zabere zhruba 25 až 30 hodin.

Wolfenstein: Youngblood vychází na PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Počínaje dneškem je také k dispozici Wolfenstein: Cyberpilot. Ten zase udělá radost nadšencům do virtuální reality.

Zdroj: Gaming Bolt

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20925107
bluetomcat napsal 26. 7. 2019 v 12.40

Chtěl jsem si nového Wolfensteina předobjednat jenže poté jak se Bugthesda odkopala s Falloutem 76 tak si počkám co na to řeknou recenze.

Nahlásit nevhodný obsah