Lego Jurassic World zamíří na Switch

1. srpen 2019 08:25 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Každý si rád hraje a na cestách tomu není jinak. A poněvadž Lego je pro takové situace jako stvořené, proč se nevrátit k jednomu ze starších představitelů této oblíbené značky. Na Switch totiž míří Lego Jurassic World a to spolu se třemi vydanými DLC.

Tato videoherní adaptace Jurského parku/světa z roku 2015 se sice přílišné chvály v naší recenzi nedočkala, své příznivce se ale i tak jistě najde. Zejména tedy, řadíte-li se mezi horlivé fanoušky filmového univerza. Z něho si totiž vývojáři z TT Games vypůjčili ty vůbec nejikoničtější scény, a vy se tak můžete přenést do role svých oblíbených postav. Nemusíte se však bát, že by místy hororový námět způsobil, že by hra ztratila cokoliv ze své hravosti a všudypřítomné snahy vás pobavit. V tomto ohledu je vše tak, jak má být.

Pokud tedy plánujete Lego Jurassic World pořídit, ať už jako dárek svým dětem nebo sami pro sebe, nebudete muset dlouho otálet. Hra totiž u nás v Evropě vychází fyzicky i digitálně již 20. září, a dočkáme se jí tak s třídenním zpožděním oproti obyvatelům Severní Ameriky.

Zdroj: NintendoLife

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 2. 8. 2019 v 14.38

No horší než film to nebude, ne ? To nemůže bejt nic ?

Nahlásit nevhodný obsah