Unikl obsah Kombat Packu pro MK11

21. srpen 2019 12:35 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

Dnes večer proběhne odhalení Kombat Packu, NetherRealms si ale nepohlídalo náhledový obrázek k premiérovému videu, který celý obsah balíčku prozradil. Video je samozřejmě již stažené, internet je ale nemilosrdný a obrázek se objevil na redditu.

Již dostupné postavy jsou Shang Tsung a Nightwolf. 8. října na nás čeká Terminátor, který je samozřejmě designován jako Arnold Schwarzenegger, jenž by měl napomoct k promování nového filmu Terminator: Dark Fate. 26. listopadu nás pak čeká Sindel, 28. ledna pak Joker, opět nejspíše napomůže k většímu dosahu stejnojmenného filmu. Poslední postavou Kombat Packu je Spawn, který vyjde 17. března.

Hráči samozřejmě kopali v souborech, v nichž našli nejen všechny již zmíněné postavy, ale taktéž Ash, Sheeva či Fujin. Ti budou nejspíše součástí druhého Kombat Packu v roce 2020. Tak co, kdo z vás chytil náladu pomlátit pár nepřátel na Arnolda?

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 22. 8. 2019 v 09.21

Valvetro: Tak Termoš a spol jsou lákadlem pro lidi, který by si jinak MK nikdy nekoupili. My do toho nevidíme, ale říká se, že hostující postavy v MK: X měly podstatně vyšší prodeje než ty originální.
Mě osobně taky mrzí, že nedostáváme jen MK bijce, ale zase musím uznat, že hraní za hosty v MK: X byla zábava. Třeba v Kombat Packu 2 má bejt Fujin...postava, která se v MK objevila naposledy před 22 lety (Armageddon nepočítám) a kterou tím pádem znají jen veteráni série, což znamená nejistý prodeje. Tak proto NRS do toho DLC cpe i tyhle všem známý hosty, aby byla zaručena jistota vysokejch prodejů.

Nahlásit nevhodný obsah

20925186
Strejda Demon napsal 22. 8. 2019 v 08.40

Ten Joker vypadá v traileru jak totální jouda :D ale ze Spawna mám radost, pamatuju si ho ze Soulcalibur 2ky

Nahlásit nevhodný obsah

20863111
Valvetro napsal 21. 8. 2019 v 12.57

Nějak jsem nikdy nepochopil, proč bych měl hrát MK s postavami, co nemají v tomto světě existovat.

Nahlásit nevhodný obsah