Vzniká adventura ze světa Doby ledové

30. srpen 2019 14:00 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Filmová série Doba ledová, jenž původně navštívila stříbrné plátno v roce 2002, sice nové pokračování nečeká. Co však tuto značku čeká, je herní adaptace, kterou vydá Bandai Namco. A jak asi čekáte, hlavní postavičkou nemůže být nikdo jiný než ona žaludy posedlá veverka, kterou všichni dobře známe.

Titul ponese název Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure a půjde o tradiční 3D skákací adventuru, ne nepodobnou moderní Spyrovi či nedávno oznámenému remasteru SpongeBoba. Mimo nastražených pastí a hlubokých jam nás tak například čekají i nástrahy v podobě dalších živočichů a možné návštěvy jejich nenasytných žaludků.

Zveřejněný teaser sice grafickou stránku příliš dobře neprezentuje, zato ale skvěle předvádí různorodost prostředí. Naše cesta za ztraceným žaludem nás tak uvrhne jak do mrazivých planin pokrytých ledem, tak i do prosluněných zákoutí lesní krajiny, kde život vzkvétá na každém kroku. Abychom však nevyzradili vše, koukněte na ukázku raději sami.

Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure, jehož vývoj mají na starosti lidé ze studia Outright Games, vychází 18. října tohoto roku a to na PC, PS4, XO a Nintendo Switch.

Zdroj: PlayStation Lifestyle

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20880024
Nocto napsal 31. 8. 2019 v 14.02

Vypadá to dobre. A poprosím, nabudúce opatrne so slovom adventúra (obzvlášť na titul s filmovou licenciou), teraz, keď v okolí straší oživená mŕtvola Telltale.

Nahlásit nevhodný obsah