Prequel Isaaca má na PC datum vydání

6. září 2019 10:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

The Legend of Bum-bo, fanoušky dlouho očekávaný prequel jednoho z nejpopulárnějších indie titulů - Binding of Isaac - se skrze nový trailer konečně dočkává oficiálního data vydání. Hra dorazí na PC a Mac 12. listopadu tohoto roku, přičemž verze pro Switch a iOS se svého data vydání nedočkaly.

Nový projekt Edmunda McMillana se od svého předchůdce liší v mnoha ohledech. Namísto top-down pohledu a retro pixelové grafiky, totiž The Legend of Bum-bo přichází podobně jako nový Yoshi se světem, ve kterém se vše skládá z obyčejného papíru. Zde však změny nekončí. Podobně citelnou proměnou totiž prošla i samotná hratelnost, která nově nabízí turned-based souboje, puzzly, a dokonce i možnost budování vlastního balíčku karet. I nadále se má však jednat o rogue-like titul, který bude ve své návykové hratelnosti naplno využívat monster i prostředí známých z Isaaca.

Hra se svého oznámení dočkala již v roce 2016, avšak z důvodu opakovaných odkladů se svého plánovaného vydání v roce 2017 a později 2018 nedočkala. Nyní to však vypadá, že vše klapne, a my se tak již brzy dočkáme nového dobrodružství ze světa Isaaca.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 6. 9. 2019 v 11.27

Sakra, ja myslel ze to je clanek o tom novym komunitnim Dead Space.

Editováno: 6. 09. 2019 v 11.28

Nahlásit nevhodný obsah