Dead Cells by se mohlo dočkat pokračování

12. září 2019 15:22 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (3)

Dead Cells se dá považovat za hru dvou tváří, na jednu stranu úžasně vyhlížející a skvěle se hrající Metroidvanie od studia Motion Twin a na tu druhou nemilosrdný žrout času, u nějž budete vysedávat dlouho do noci. A aby toho ztraceného času nebylo náhodou málo, přichází mimo bezpočtu již vydaných DLC i náznak, že bychom se mohli dočkat regulérního pokračování.

O případném druhém dílu se rozpovídal zástupce studia Evil Empire, Steve Filby, který až doposud se zbytkem svého týmu pracoval na rozšiřujícím obsahu pro původní hru. Ve svém prohlášení Filby poznamenal, že Evil Empire plánují Dead Cells samozřejmě i nadále podporovat, a to po minimálně další dva roky. Sám Filby však poznamenává, že dříve či později nakonec nevyhnutelně narazí na jisté překážky, které ani přes sebevíc snahy nepřekonají. A právě zde přichází na řadu otázka možného pokračování, kterého bychom se od Evil Empire mohli dočkat.

Filby nadhodil hned několik možných scénářů, které nastiňují, jak by hra mohla vypadat. Jedna z variant tak kupříkladu hovoří o plnohodnotném druhém dílu, který by vylepšil vše, s čím nás oslnil ten první. Další zase pracuje s ideou hry, jež by kladna větší důraz na multiplayerovou složku. A ta poslední pro změnu počítá s myšlenkou titulu, v němž by se vývojáři nechali inspirovat konkurenčním Hollow Knightem. Ať už by se však rozhodlo po kteroukoli možnost, jsou v Evil Empire prý plně rozhodnuti začlenit do hry i kooperativní multiplayer.

Zdroj: OnlySp

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 12. 9. 2019 v 20.30

Vzdycky se rad vratim, kdyz vyjde novy update, ktery upravuje mechanismy a pridava novy obsah. Genialni hra.

Nahlásit nevhodný obsah

20877968
OnlyCORE napsal 12. 9. 2019 v 17.43

Úžasná hra s krásným soundtrackem. Bohužel to je rogue like takže po 3. smrti odinstalováno.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 12. 9. 2019 v 16.07

Sem s ním, skvělá hra.

Nahlásit nevhodný obsah