Rocket League mění bedny za blueprinty

2. říjen 2019 15:55 / Radek Raudenský / Novinky / Diskuze (3)

V době, kdy Epic Games zakoupilo studio Psyonix, oznámili vývojáři, že ze hry ještě během tohoto roku zmizí loot boxy. Do včerejšího dne jsme prozatím nevěděli, jestli se Rocket League stane hrou kompletně bez loot boxů, nebo se přeci jen nějakých mikrotransakcí dočkáme.

Včera ale Psyonix prozradil, jaké změny se hráči této kompetitivní závodní hry dočkají. Změna cílí na to podobné, co scanner v CSGO, tedy zamezení náhody a s tím spojený gambling. Z beden se totiž stanou blueprinty. Ty budou rovnou ukazovat svou nabídku, díky čemuž budeme hned vědět, do čeho jdeme.

Blueprinty se budou craftit pomocí kreditů, nové prémiové herní měny. Nepoužité bedny v inventáři se přemění na blueprinty, které budou obsahovat náhodný předmět z nabídky dané bedny, klíče se zase konvertují na kredity. Zároveň s tím se objeví nový Item Shop, v němž mohou hráči utratit kredity rovnou za vybrané předměty. Tato změna proběhne v prosinci, přičemž tento měsíc se dočkáme další, poslední bedny Vindicator Crate.

Zdroj: PCGamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20887270
1337 napsal 2. 10. 2019 v 21.22

qwe5: Tak minimálně ten prvek náhody to opravdu odstraní, což je vlastně nejhorší na loot boxech. Já třeba jsem v rámci podpory autorům za ty roky, co to hraju, to jedno další pětikilo obětoval. A opravdu mi padl vlastně odpad (nejlíp nějaké vinyly na auta, která stejně nemám). Za mne je to OK krok. Akorát jsem zvědav, jestli lidi, kteří aktuálně mají klíče, trošku nepodojí na tom přepočtu na ty kredity.

Nahlásit nevhodný obsah

20922326
qwe5 napsal 2. 10. 2019 v 20.48

bluetomcat: Jen to nahradí nečím jiným a stejně otravným. Tihle se o dojnou kozu nepřipravý.

Nahlásit nevhodný obsah

20925107
bluetomcat napsal 2. 10. 2019 v 18.17

No jak vidím tak více vydavatelů se už zbavuje lootboxů. Díky EA, ta jejich nenažranost a trapné fňukání přece jen k něčemu bylo.

Nahlásit nevhodný obsah