Sledujte nové záběry z Diablo Immortal

2. listopad 2019 14:43 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (2)

Mobilní spin-off série Diablo při svém oznámení nevzbudil příliš pozitivní ohlasy. Jestli k němu budou fanoušci Blizzardu po odhalení čtvrtého regulérního dílu přívětivější, ukáže až čas. To ovšem nic nemění na tom, že hra vypadá poměrně přitažlivě a vývojáři jí evidentně věnují patřičnou péči.

V novém traileru ukazuje Diablo Immortal oblasti Wortham, Dark Wood, Tamoe Mountain a Ashwold Cemetary. Představení se dočkala také postava Demon Hunter a event Haunted Carriage. Další ukázka se věnuje ultimátním schopnostem hrdiny a poprvé vidíme i systém oblékání zbroje a výbavy.

Hra byla představena zhruba před rokem a na mobilní titul si dává se svým dokončením docela na čas. Je vidět, že autoři pokročili o kus dopředu, přesto jsme se ani letos žádného oficiálního data vydání nedočkali. Jedinou možností, jak si při troše štěstí Diablo Immortal zahrát, je tak registrace mezi testery.

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 5. 11. 2019 v 14.53

Vypadá to podivně, ve srovnání s tím co předvádí DIABLO4.
Tady je hráč / nepřátelé jakoby ve dvou odlišných světech, zatímco to DIABLO 4, já nevim jak to říct, vypadá jako GOD OF WAR, že hráč a postavy mají mezi sebou nějakou fyzikální interakci. Tady jsou to plovoucí sprity nad pozadím, bez náznaku hmotnosti.

Tuctová Diablovka.

Editováno: 5. 11. 2019 v 14.54

Nahlásit nevhodný obsah

20877968
OnlyCORE napsal 3. 11. 2019 v 08.51

http://prntscr.com/prs043

Nahlásit nevhodný obsah