Beat Saber dostává songy z Rocket League

9. listopad 2019 09:59 / Zdeněk Pudivítr / Novinky / Diskuze (1)

Je tomu zhruba měsíc, co se do Beat Saberu dostal další obsahový balíček s názvem Panic! at the Disco a příslibem, že se podobná rozšíření budou objevovat stále častěji. Evidentně na tom něco bude, protože Beat Saber právě dostává další nové skladby, tentokrát ze soundtracku hry Rocket League.

Oblíbená sportovní hra z roku 2015 má se spoluprací s ostatními značkami bohaté zkušenosti, přesto je ta aktuální svým způsobem unikátní. Rocket League totiž kromě zapůjčení skladeb do Beat Saberu obdrží na oplátku obsah z této rytmické hry, takže si své auto budete moci nově ozdobit kostkou z Beat Saberu či tematickým turbem.

Balíček Rocket League x Monstercat Music Pack obsahuje šest skladeb za cenu 9 dolarů a při jejich hraní nebude podobně jako v minulých DLC chybět ani vzhledově upravená aréna. Seznam jednotlivých songů je následující:

  • Tokyo Machine – Play
  • Slushii – LUV U NEED U
  • Stephen Walking – Glide
  • Dion Timmer – Shiawase
  • Slushii x Dion Timmer – Test Me
  • Tokyo Machine – Rock It

Zdroj: Dualshockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20922534
Sarakat napsal 9. 11. 2019 v 12.22

U mne smůla, jelikož mi od jistého patche začala PSVR lagovat a nelze dohrát jedinou skladbu. Obvykle se po 30 sekundách skladba na 2 sekne a následuje failed. Nikdo mi zatím nebyl schopen říci, co s tím, je chyba v HW, nebo SW?

Nahlásit nevhodný obsah