Změny v Rocket League se hráčům nelíbí

6. prosinec 2019 07:57 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

Už v říjnu jsme avizovali, že populární kompetetivní titul Rocket League výrazně změní svůj přístup k odemykatelnému obsahu. Původní systém lootboxů s nově vydaným updatem nahradily blueprinty, naprosto transparentní systém doplňků postavený na prémiové měně. To se ale nelíbí některým hráčům. Ne snad, že by chtěli zpět lootboxy, nový systém je ale finančně velmi nevýhodný.

Upozornil na to web Nintendo Life. Konkrétně situaci dobře ilustruje naštvaný příspěvek uživatele sociální sítě Reddit s přezdívkou zeUltimater. “Zvrácené je, že byste předtím koupili 23 klíčů, odemkli 23 beden a dostali 23 předmětů. Teď si za cenu 23 klíčů musíte koupit kredity, abyste odemkli jeden předmět. Jo, takhle to fungovat nebude, lidé budou naštvaní” poukázal na přepálené ceny některých doplňků v novém in-game obchodě.

“Neutrácel jsem peníze za bedny, protože ve hrách nemám rád gambling. Teď nebudu utrácet peníze za blueprinty, protože nechci za jeden předmět zaplatit stejnou částku, jako za celou novou hru. Kdyby ceny byly desetinové oproti současným, přemýšlel bych o tom. Kdyby byly pětinové, přemýšlel bych o tom namol,” glosuje situaci jiný hráč s přezdívkou Stewardy.

“Aby bylo jasno, pořád nemám rád gambling ve hrách,” dodává.

Odstranění beden byla jedna z prvních oznámených změn vyplývající z nákupu studia Psyonix. Nákupčí Epic ale ve zmíněné diskuzi příliš vlídně hodnocen není. Jak se vám líbí nová aktualizace Rocket League? 

 

Zdroj: Nintendo Life

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878639
Jsoucno napsal 8. 12. 2019 v 13.06

JabJab21: ja to vetsinou resil seasson passem - hral jsem, a kdyz jsem mel hodne velky tier uz bez placeni, treba 45 a blizil se konec, tak jsem si ho za tech 200,- koupil a odemknul 45 itemu.
Ale pak byly mesice, kdy jsem to skoro nehral, tak to nemelo cenu.

Nahlásit nevhodný obsah

20842776
JabJab21 napsal 6. 12. 2019 v 09.48

No tak samozrejme je ta cenova politika hruza a musej to predelat, ale jakozto hrace co nikdy nekupuje mikrotransakce je mi sumafuk kolik stoji kosmeticky kraviny. Dulezhity pro me je, jestli mi nikdo neomezuje gameplay a jestli se aspon trochu muzu vzhledove vyblbnout bez penez, coz muzu.

Editováno: 6. 12. 2019 v 09.48

Nahlásit nevhodný obsah

20887270
1337 napsal 6. 12. 2019 v 09.37

Cenově je to přepálené fakt hodně. Desetinové ceny už jsou hodně mimo, ale tak polovinu z aktuálních cen klidně srazit mohli. Podle mne k tomu i dojde, takto mastné itemy jim snad - doufám - nebude nikdo kupovat.
A nevím, který koumák vymyslel, že blueprinty se otvírají po jednom. Marketingově to smysl dává, ale když měl někdo 400 krabic, tak je to super... Já kvůli tomu už utratil 200 kreditů, protože jsem to projel skriptem, ale nestihl jsem dát stop ve správný čas. Ani nevím, co jsem si vlastně koupil.

Nahlásit nevhodný obsah