Zaklínač 3 na Switch už vypadá lépe

18. únor 2020 14:05 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (3)

V prvních světových regionech začal vycházet dlouho očekávaný patch pro Nintendo Switch verzi oblíbeného RPG Zaklínač 3. Konkrétně se tak stalo v Koreji, první hráči tím pádem nabízejí srovnání předchozího stavu hry s tím aktuálním. Aktualizace slibovala všestranné zlepšení technického stavu hry a její grafiky.

A změny jsou skutečně patrné. Dle dostupných obrázků a informací se zlepšila kvalita bloomu, vody, vegetace, celá hra je o něco ostřejší, zlepšilo se nasvětlení a o něco uvěřitelnější jsou i barvy. Všechny zmíněné prvky lze dle libosti měnit pomocí nových nabídek grafického nastavení. O změnách se můžete přesvědčit sami pomocí přiložených srovnávacích snímků. Kapesní Zaklínač pochopitelně stále není žádný krasavec, ten fakt, že si jej můžete prakticky bez obsahových kompromisů užít i na handheldu, je však stále působivý.

Aktualizace zároveň přidává příjemnou novinku pro hráče, kteří zároveň vlastní PC verzi hry (ať už na Steamu nebo GoGu). S nejvyšší pravděpodobností totiž přibyla možnost ukládání uložených her na cloud a s tím souvisejícího meziplatformního sdílení postupu. 

Navíc se začínají objevovat zprávy o prvních hráčích, kteří patch stáhli i v Evropě. Oficiální informace však stále nemáme ani od studia Saber Interactive zodpovědného za port, ani od původních tvůrců CD Projekt.

Zdroj: Nintendo Life

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908987
Gerri napsal 19. 2. 2020 v 06.49

Me fakt prijde, ze se tvurci snazi o to aby si lidi nekupovali jejich hry v prvnich mesicich. Nekteri dokonce v prvnich letech.

Nahlásit nevhodný obsah

20881885
X53U napsal 18. 2. 2020 v 18.30

Patch se mi stáhl asi před 2-3 hodinami a můžu potvrdit, že to vypadá mnohem lépe, mimo jiné bych řekl, že se výrazně zrychlil nahrávací čas a dokonce jsou i stabilnější FPS, tedy aspoň pokud je připojen k TV.

Nahlásit nevhodný obsah

20867563
kirkstarter napsal 18. 2. 2020 v 17.01

A já už to mám na Switchi skoro dohrané.

Nahlásit nevhodný obsah