Animal Crossing opravily dva patche

3. duben 2020 12:51 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Ani jednomu z největších hitů posledních dnů se nevyhnuly technické problémy. Animal Crossing: New Horizons tak během dvou dnů dostal dva balíčky aktualizací, které opravily některé nejotravnější bugy. Většina problémů se týkala obydlí obyvatel ostrova a jejich přistěhování nebo naopak vystěhovávání.

Včerejší aktualizace tak vyřešila například bug, při kterém pozvané zvířátko z jiného ostrova nezabralo část vašeho území, to ale i přes to zůstalo zablokováno a nebylo s ním možno jakkoliv nakládat. To samé se navíc občas stalo v opačném případě, tedy když byl dosavadní obyvatel ostrova vystěhován. I to už by se ale stávat nemělo. Stejně jako ojedinělé zmizení požadavku od Toma Nooka, souvisejícího s hledáním místa pro nové obydlí

Dnešní aktualizace vyřešila možná ještě problematičtější nedostatek. V posledních dnech totiž začali hráči informovat o tom, že po sestřelení 300 balónků prolétajících nad ostrovem už žádný další nepřiletí. To by nebyl až takový problém, kdyby propichování balónků nebylo klíčovou součástí některých eventů.

Animal Crossing: New Horizons vyšel 20. března a v naší recenzi si odnesl pěknou čtyřku.

Zdroj: Nintendo Life

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!