Dodo Airlines nově umí dovážet i prodávat

1. červen 2020 16:22 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (0)

Oblíbené Dodo Airlines rozšiřují svou nabídku služeb. Letecká společnost z letošního hitu Animal Crossing: New Horizons nově umožňuje odesílat, nebo přímo prodávat předměty z inventáře, i když se nacházíte na cizích ostrovech. Řeší tak problémy přeplněných inventářů.

Nyní stačí pouze přijít k Wilburovi na příletovém molu a do kapes mu nastrkat věci, které v inventáři překáží. Stačí si jen vybrat, zda budou bezplatně přeneseny do inventáře hráčova domu, nebo je chceme podobně jako skrze dropbox přímo směnit za zvonečky. V tomto případě ale, stejně jako v momentech, kdy má Nook’s Cranny zavřeno, služba účtuje poplatek, respektive snížení výkupních cen.

Nová funkce může pomoci jak v momentech, kdy si hráč zapomene pořádně uklidit v kapsách před odletem, tak i tehdy, kdy je prozkoumávaný ostrov prostě příliš lukrativní na to, aby ho úplně nevybílil. 

Dneškem také začalo období svateb. Konkrétně přibyla možnost cestovat na Harveyho ostrov, kde může hráč každý den pomáhat lamímu páru Cyrusovi a Reece se svatebním výročím. S tím se váže nová virtuální měna, která zpřístupňuje láskyplné dekorace.

 

Zdroj: Gamesradar

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!