Scott Pilgrim ukazuje kompletní edici

11. září 2020 13:10 / Martin Synek / Novinky / Diskuze (2)

Je to zhruba deset let od momentu, kdy se poprvé objevila pixelartová hra Scott Pilgrim vs. The World. Oldschool arkádová mlátička pro čtyři hráče, která odkazuje na dobu, ve které se podobným hrám dařilo nejlépe.

V kůži Scotta Pilgrima musíte porazit zlou Ligu bývalých ex-přátel své vyvolené Ramony Flowersové. Předlohou pro hru byl komiksový počin od Bryana Lee O´Malleyho a také stejnojmenné filmové zpracování od režiséra Edgara Wrighta, které mělo v roce 2010 také svoji premiéru.  

Včera představená hra ponese podtitul Complete edition, což značí, že se kromě standartní hry dočkáme i dvou DLC, která vždy přidávají novou postavu do sestavy zdejších bojovníků. Uvidíme tak i Knives Chau či Wallace Wellse.

Přesné datum vydání prozatím nebylo odhaleno, jistý je pouze příslib, který ukazuje na letošní Vánoce. Scott Pilgrim vs. The World: Complete Edition vychází pro PS4, Nintendo Switch, Xbox One či Stadii. Těšíte se? Napište nám do komentářů.

Zdroj: Ubisoft

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
4519932
digmen napsal 11. 9. 2020 v 16.33

Masarkavtrenyrkach: Že nebude krabička mě nějak neštve. Ale pořídím si to minimálně na Switch. Je to moje srdcovka... :-) A taky pro mě nej oznámení včerejška... :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 11. 9. 2020 v 15.24

Paráda. To nejlepší, co včera Ubisoft ukázal.
Škoda že opět neoznámil krabičkovou verzi, takže za pár let to kvůli licenci zase stáhne z obchodů a nepůjde do koupit a zahrát.

Nahlásit nevhodný obsah