Stardew Valley obdrží split-screen co-op

18. říjen 2020 11:30 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (1)

Oblíbená forma multiplayerového hraní za pomoci rozdělení obrazovky brzy dorazí i do vesniček a zahrádek indie titulu Stardew Valley. Skrze Twitter o přidání nové funkcionality informoval hlavní tvůrce hry Eric Baron.

Příležitost podělit se o obrazovku s dalším hráčem či hráči, a sdílet zážitek tak ještě o kousek více do hry přibyde skrze oznámený update 1.5. Bylo potvrzeno, že možnost lokální kooperace bude podporována na konzolích i PC, přičemž rozdíl mezi platformami má činit pouze počet zapojených hráčů. Zatímco majitelé počítačových sestav se tedy budou moci radovat ze sdílení obrazu až ve 4 hráčích, na jiných platformách, mezi něž patří Xbox One, PlayStation 4 a Switch, může být tento počet omezen na 2 hráče.

Pevné datum aktualizace 1.5 prozatím nebylo stanoveno. V návaznosti na loňské listopadové vydání většího updatu 1.4 a narůstající počet oznámení je však věřeno, že se dočkáme do konce letošního roku. Společně se split-screen kooperací by pak měla hra dostat novou várku obsahu, čítající ozdobné předměty, nástroje, úpravu prostředí atd. Množství novinek ostatně podporuje i dvojice výše uvedených obrázků, jež mnohé z nich dávají na odiv.

Zdroj: Eurogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20812206
_Thorus_ napsal 18. 10. 2020 v 16.36

Tak to je výborná zpráva :)

Nahlásit nevhodný obsah