Animák upozorňuje na DLC pro Dead Cells

27. leden 2021 10:07 / Jakub Štěpánek / Novinky / Diskuze (0)

Fanoušci návykových Dead Cells se konečně dočkali. Druhé DLC pro rogue-like akční plošinovku je totiž venku, abstinenční příznaky jsou tedy alespoň na čas potlačeny. Studio Motion Twin má z vydání Fatal Falls velkou radost, proto se rozhodlo tento vzácný moment oslavit animovaným filmečkem.

Dal by se v podstatě označit jako pohádka pro dospělé, v níž se krom hlavního protagonisty objeví také oživlá dýka. Jde o malé pomrknutí, jelikož roztančená čepel doprovází hrdinu i v samotném rozšíření. Autorům krátkého animáku rozhodně nechybí smysl pro humor, rozhodně by měl šanci oslovit i televizní diváky. A kdo ví, třeba si filmečku všimne i někdo z Netflixu.

Fatal Falls přináší dva biomy - The Fractured Shrines a The Undying Shores, samozřejmostí jsou pak zbrusu nové zbraně a další drobnosti. DLC je již druhým placeným přídavkem, navazuje na The Bad Seed, který vyšel začátkem loňského roku.

Dead Cells jsou pro Motion Twin trefou do černého, rubačka u hráčů zkrátka zabodovala. Díky tomu si vývojáři vybudovali slušný finanční polštář, který se v těchto časech rozhodně hodí. Už dlouho však přemýšlí nad regulérním druhým dílem, v němž by podle všeho mohlo dojít i na multiplayer a kooperaci.

Zdroj: Motion Twin

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!